poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Przyjemny wpis :) Relacja z Rzeszowskiego spotkania blogerek.

Witajcie kochani :)
Kupiłam sobie dzisiaj klawiaturę do mojego laptopa i w końcu mogę dla was pisać :) Ostrzegam, będzie teraz dużooo wpisów.
Wczoraj wróciłam z Meet Beauty, które odbyło się w Warszawie. Cudowne przeżycie i jeszcze piękniejsze wspomnienia przywiozłam. Ale o tym napiszę wam dokładniej ;)

Dzisiaj chciałam wam pokazać, jak świetnie było w Rzeszowie. Spotkałam się z dziewczynami, które znam z wcześniejszych spotkań. Miłym zaskoczeniem było dla mnie to, że pojawiły się także nowe twarze.


Spotkanie tym razem odbyło się w restauracji La sueva, mają tam przepyszną pizzę i bardzo miłą obsługę. W lokalu jest klimatycznie i bardzo przyjemnie.


Nasze organizatorki, Asia i Justyna, zadbały o to, aby każda z nas czuła się dobrze. Były ploteczki na różne zarówno na te kosmetyczne tematy, jak i te mniej związane z kosmetykami. 


Razem ze mną na spotkanie pojechała moja córeczka Amelka. Czuła się tam jak ryba w wodzie. Chyba rośnie kolejna blogerka ;)


Organizatorki się postarały bardzo i umilały nam czas rozdając upominki od sponsorów. Przyznam, że było tego bardzo dużo.

Na koniec była wymianka kosmetyczna, na zasadzie bierz co chcesz :) Ja nie przygarnęłam nic, po prostu mam za dużo kosmetyków ;)


Dziękuję dziewczynom za cudownie spędzony dzień, oraz sponsorom za przekazanie upominków dla nas. Wszystkie pokażę wam w kolejnym poście :)


15 komentarzy:

 1. Fajne są takie spotkania, ja jeszcze żyję Meet Beauty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byłam tylko na jednym spotkaniu i bardzo się cieszę,że mogłam w nim uczestniczyć.Atmosfera świetna,cudowne dziewczyny,ta sama pasja,czego chcieć więcej?
  Mam nadzieję,że zobaczymy się na kolejnej edycji Meetbeauty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa z tą akcją "bierz co chcesz"!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super spotkanie :) Ostatnio na takim blogerskim byłam w zeszłym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna relacja, kiedyś muszę się zapisać na jakieś spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Amelka jaka szczęśliwa:)
  Super, że spotkanie było udane :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie największą gwiazdą jest Amelka <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sprawa takie spotkanie, można na pewno poznać wiele wspaniałych osób ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. co Wyście się tak uparły an to zdjęcie z moją 'krzywą' miną?:P

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej kochana, również pochodzę z województwa podkarpackiego ale obecnie mieszkam w Irlandii i na razie nie mogę brać udziałów w spotkaniach blogerek, nie mogłam też przyjechać na konferencję meetbeauty! Ale jak już wrócę na stałe do Pl, mam nadzieję , że w końcu uda mi się wybrać na spotkanie blogerek. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cieszę się, że miałam w końcu okazję poznać Cię osobiście :D
  Aa i mam jeszcze nasze wspólne zdjęcie ze stadionu z Asią i Pauliną :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Coraz częściej spotykam się z wpisami dotyczącymi spotkań blogerskich i bardzo mnie one interesują. Ciekawie opisałaś wszystko! Sama muszę się kiedyś na takie wybrać :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń