czwartek, 31 maja 2018

Majówka blogerska w Rzeszowie - 05.05.2018

    Witajcie kochani! Wpis ten powinien pojawić się już dawno, jednak ciągle coś nie po mojej myśli. 
A mowa o relacji ze spotkania blogerek urodowych w Rzeszowie, które organizowałam razem z Karoliną. Tak więc 5 maja o godzinie 13 zebrałyśmy się wszystkie w Starym Browarze Rzeszowskim


Wiedziałam, że będzie to udane spotkanie, w końcu znamy się już dość długo i w takim gronie czułam się bardzo swobodnie.

Karolina (organizatorka) -  https://karolinawittmakeup.blogspot.com/  
oraz ja ;)
A co robią blogery zaraz po przyjściu na spotkanie? :D Oczywiście się witamy i zamawiamy żarełko. No bez tego to się nie obejdzie. Po chwili na stół wjechały pizze, sałatki i ogromne piwa. Ja na koniec spotkania postawiłam na mocniejszy trunek, czego to się nie robi żeby tylko autem nie kierować do domu ;)

Atmosfera była na prawdę fantastyczna, miałyśmy mnóstwo spraw do obgadania. Ja oczywiście wzięłam ze sobą dwie moje gwiazdy, Amelkę i Emilkę. Główną atrakcją była dla nich Pani, która przygotowywała i kroiła pizze. Siedziały bardzo długo i się przyglądały zadając przy tym mnóstwo pytań "dlaczego? po co? jak?" :D Gdy już wszystkie byłyśmy najedzone i zdążyłyśmy już trochę porozmawiać nadszedł najważniejszy etap spotkania. Zrobiłyśmy licytację, z której pieniądze przekazałam malutkiej Lence chorującej na padaczkę lekooporną. Udało nam się zebrać 655 zł. Bardzo dziękuję sponsorom za ufundowanie fantów oraz Marioli, która kupiła książki na licytację. <3 Po licytacji rozdałyśmy z Karolą upominki dla dziewczyn. A to co przywiozła każda z nas ze spotkania pokażę wam w kolejnym wpisie, który mam nadzieję pojawi się jeszcze dzisiaj wieczorem. ;)Mnie przypadła głównie rola fotografa i wszystkie zdjęcia które pojawiły się w poście są mojego autorstwa. No prawie wszystkie, grupowe zrobił nam mój mąż. ;) Nie zabrakło na nim Amelki, ona już mówi często, ze chce zostać blogerką. Pewnie będę musiała jej troszkę w tym pomóc. ;)


Dziękuję dziewczyny za świetnie spędzony czas i mam nadzieję, że za niedługo znów się spotkamy w tym samym gronie. <3 

A wam kochani czytelnicy życzę miłego popołudnia! Buziaki :*

3 komentarze:

  1. To musiało być świetne spotkanie. Szkoda, że ja ostatnio na takich nie bywam:(.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajna relacja, na pewno było fantastycznie, wszystkie jesteście uśmiechnięte i piękne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne, uśmiechnięte twarze :)

    OdpowiedzUsuń