środa, 10 sierpnia 2016

Dbamy o stopy - Zabieg kawowy

    Latem wygląd naszych stóp jest niezwykle ważny. Nosimy obuwie, które bardziej je eksponują i chcemy, aby ich wygląd był nienaganny. Ja osobiście preferuję kosmetyki w saszetkach, jestem pewna, że zużyję je do końca. Dlatego dzisiaj chcę wam pokazać propozycję od marki Eveline Cosmetics.Intensywnie zmiękczający zabieg kawowy podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy, kawowy peeling ma na celu zredukować zrogowacenia. Drugi, czyli multiodżywcza maska do stóp zadba o nasze stopy i będą one nawilżone i gładkie.


Peeling zaliczyłabym do takich średnich zdzieraków, przyjemnie masuje stopy i usuwa stary naskórek. Kawowy zapach sprawił, że czułam się bardzo zrelaksowana podczas jego używania. W saszetce znajduję się go 6 ml, wystarcza na jedno użycie.

Po peelingu nałożyłam maskę, tutaj nieco zaskoczył mnie zapach. Spodziewałam się znów pięknego aromatu kawy, jednak na pierwszym planie wyczuwam mentol, za sprawą którego po nałożeniu na stopy odczułam przyjemne chłodzenie. Maski jest na prawdę dużo jak na jedno użycie, nałożyłam jej bardzo dużo i dość długo musiałam czekać, aż się wchłonie. Następnym razem podzieliłabym ją na dwa użycia.Po zabiegu stopy są mega, mega gładkie i nawilżone. Śmiało mogę go polecić :) Sama na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę.

Kosmetyk dostępny jest np w Rossmannie.


5 komentarzy:

 1. fajnie, że maska przyjemnie chłodzi stopy, na pewno ta zaleta latem,

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham wszelkie produkty do stóp tworzące efekt chłodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam, ale jeszcze nie używałam :) ciekawe jak sobie poradzi z moimi stopami ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawa. Muszę ją kupić

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam go w zapasach na pewno zużyję :)!

  OdpowiedzUsuń